Aby obejrzeć stronę, zaktualizuj przeglądarkę.
[email protected], tel: +48 603 335 731, tel: +48 536 556 171

Kariera

Front-End Developer

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Fron-End Developera. Naszym pracownikom proponujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz elastyczny czas pracy. Cały zespół tworzy jedność, dlatego pomagamy sobie nawzajem w każdej sprawie, mając na uwadze ciągły rozwój i dążenie do celu. Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności - nie bój się z nami skontaktować, ponieważ chętnie pomożemy Ci zwiększyć Twoją wiedzę. Do obowiązków Fron-End Developera będzie należało tworzenie responsywnych stron WWW, paneli do zarządzania a także Landing Page'y.

Wymagania:

  • znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość JavaScript (biblioteka jQuery) oraz podstaw PHP
  • umiejętności pracy z szablonami HTML w popularnych rozwiązaniach CMS i skryptach (WordPress)
  • znajomość wzorców projektowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu stron na urządzenia mobilne
  • znajomość Angular 2+
  • zainteresowanie najnowszymi trendami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • elastyczny czas pracy
  • pracę przy innowacyjnych projektach
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
Wyślij CV
Back-End / Web Developer

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Backend Developera. Naszym pracownikom proponujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz elastyczny czas pracy. Cały zespół tworzy jedność, dlatego pomagamy sobie nawzajem w każdej sprawie, mając na uwadze ciągły rozwój i dążenie do celu. Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności - nie bój się z nami skontaktować, ponieważ chętnie pomożemy Ci zwiększyć Twoją wiedzę.

Wymagania:

  • Znajomość języka PHP (najlepiej w wersji > 7.0) + HTML5, CSS3, JS
  • Znajomość baz danych MySQL oraz Redis
  • Znajomość frameworka Symfony min. wersja 3
  • Znajomość bibliotek i technologii: Google Place, Firebase
  • Znajomość standardów tworzenia REST Api
  • Umiejętność korzystania z konsoli SSH
  • Umiejętność zarządzania czasem i samodzielność

Obowiązki:

  • Tworzenie silników systemów informatycznych
  • Tworzenie logiki i baz danych dla aplikacji mobilnych i aplikacji webowych
  • Opracowywanie API dla aplikacji w standardzie REST Api
  • Budowa / modyfikacja CMS’ów do aplikacji mobilnych i webowych
  • Praca w zespole projektowym z innym developerami

  • Znajomość TypeScript i zagadnień z dziedziny FrontEnd Development
  • Umiejętność konfiguracji i tworzenia logiki dla WebSocketów
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB), silników wyszukiwania (np. Solr, Elastic Search)

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • Praca przy innowacyjnych projektach IT
  • Kartę MultiSport
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w metodyce SCRUM z codziennym Daily Meeting
  • Praca z prestiżowymi markami w Polsce
Wyślij CV