Aby obejrzeć stronę, zaktualizuj przeglądarkę.
[email protected], tel: +48 603 335 731, tel: +48 536 556 171

O firmie

Zadowolonych
klientów

99
Nikt nie jest doskonały - my jednak dążymy do doskonałości.

Czasu pracy na poszukiwanie

24
Poświęcamy nasz czas pracy na poszukiwanie nowych i innowacyjnych rozwiązań.

Zaangażowania

101
Każdy projekt jest unikalny - przy każdym projekcie jesteśmy w pełni zaangażowani.

Determinacja i doświadczenie

Firma Graphicbox istnieje na rynku IT od 2015 roku. Jest to silna marka na terenie Rzeszowa. Doświadczony i zdeterminowany zespół pełny pasji potrafi pomóc w każdej sytuacji. Perfekcyjny dobór nowych technologii, a także pełne zaangażowanie, sprawiają, że każdy projekt staje się wyjątkowy. Każdy klient jest traktowany indywidualnie bez względu na wielkość projektu. Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie klientom innowatorskich rozwiązań, jednocześnie realizując ich biznesowe cele.

Nasza współpraca z klientami opiera się na dobrych praktykach, które udało nam się wypracować od początku istnienia Graphicbox. To klient decyduje, w jakim kierunku mają zmierzać prace nad produktem dla niego - przecież sam najlepiej wie, jak będzie go użytkować. Każdy klient staje się zatem naszym partnerem w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych.

Patrząc na stale wzrastającą liczbę projektów, które realizujemy, oraz powiększające się grono zadowolonych klientów, wiemy, że to właściwy sposób działania. Nie bój się zatem opowiedzieć nam o swoich marzeniach - my przełożymy je na kod i urzeczywistnimy.