Aby obejrzeć stronę, zaktualizuj przeglądarkę.
[email protected], tel: +48 603 335 731, tel: +48 536 556 171

Systemy informatyczne

Systemy informatyczne Graphicbox

Koncepcja

To dobór odpowiednich zespołów funkcjonalności, pozwalających na prawidłowe gromadzenie danych oraz obsługę klienta na każdym etapie. Autorskie oprogramowania będą w pełni dopasowane do wymogów klienta. Takie projekty są niepowtarzalne, ponieważ zawierają algorytmy, które opracowujemy samodzielnie. Dbamy o to, aby każdy z systemów był multizadaniowy i w pełni wykorzystywał swój potencjał.

Dynamiczne systemy zarządzania mają szerokie zastosowanie, przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa przetwarzania danych. Zastosowanie nowych technologii jest testowane na wielu płaszczyznach bezpieczeństwa. Istnieje wiele typów systemów, które wspierają działanie przedsiębiorstwa, między innymi to:

  • System CRM – inaczej, zarządzanie reakcjami klienta, wspiera proces organizacji codziennej pracy. Skuteczne ich przetwarzanie pozwala w pełni kontrolować proces obsługi klienta.
  • Systemy ERP – to systemy optymalizujące procesy biznesowe, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jednią z istotniejszych funkcjonalności jest automatyzacja wymiany danych.
  • Systemy SIK – oznacza system informowania kierownictwa, zawiera szczegółowe oraz indywidualne przedstawienie raportów i narzędzi komunikacji z systemem. Dostarczają głównie informacji najwyższemu kierownictwu w przedsiębiorstwie.